Yhteys

Myynti

Jussi Vasama Johtaja, myynti ja asiakkuudet 050 381 0227 jussi.vasama@netum.fi
Topi Miettinen Bid Manager, julkinen sektori 040 1844356 topi.miettinen@netum.fi
Marita Hämeenoja Asiakkuusjohtaja, SoTe, hyvinvointialueet ja kunnat 040 722 8469 marita.hameenoja@netum.fi
Henrikki Kemppainen Data- ja analytiikka 040 821 9628 henrikki.kemppainen@netum.fi
Petri Oinonen Asiakkuusjohtaja, yksityinen sektori 050 597 6075 petri.oinonen@netum.fi

Konsernihallinto

Matti Mujunen Toimitusjohtaja, Netum Group Oyj 0400 476 401 matti.mujunen@netum.fi
Marko Heikkinen Tietoturvapäällikkö 040 802 3849 marko.heikkinen@netum.fi
Altti Raali Toimitusjohtaja, Netum Oy 040 557 3047 altti.raali@netum.fi
Kimmo Koivisto IT- ja turvallisuusjohtaja 040 952 4242 kimmo.koivisto@netum.fi
Pekka Levänen Talousjohtaja 040 700 0696 pekka.levanen@netum.fi
Liina Kangas HR- ja markkinointijohtaja 040 701 1242 liina.kangas@netum.fi

Toimipisteet

TAMPERE
Yliopistonkatu 58 B
33100 Tampere

TAMPERE
Sumeliuksenkatu 18 B
33100 Tampere

HELSINKI
Kansakoulukatu 1 B
00100 Helsinki

PORI
Valtakatu 6
28100 Pori

TURKU
Läntinen Rantakatu 53 A
20100 Turku

JYVÄSKYLÄ
c/o Crazy Town
Kauppakatu 39
40100 Jyväskylä

HÄMEENLINNA
Innopark,
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

Laskutustiedot

Laskutusohje Netum Oy ›

Verkkolaskuosoite: 003711005392
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003711005392
Y-tunnus: 1100539-2

Laskutusohje Netum Integrations Oy ›

Verkkolaskuosoite: 003719200387
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003719200387
Y-tunnus: 1920038-7

Laskutusohje Netum Group Oyj ›

Verkkolaskuosoite: 003728040215
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003728040215
Y-tunnus: 2804021-5

Laskutusohje Netum Service Channel Oy ›

Verkkolaskuosoite: 003722337819
Verkkolaskuoperaattori:
Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003722337819
Y-tunnus: 2233781-9

Ota yhteyttä





    Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:


    Sivustomme tietosuojaseloste, uutiskirjeen ja tiedotetilauksen tietosuojaseloste