Yhteys

Myynti

Jussi Vasama Asiakkuusjohtaja 050 381 0227 jussi.vasama@netum.fi
Tatu Vehmas Asiakkuuspäällikkö, Kyberturvallisuuspalvelut 040 508 0580 tatu.vehmas@netum.fi
Topi Miettinen Bid Manager, julkinen sektori 040 1844356 topi.miettinen@netum.fi
Marita Hämeenoja Asiakkuuspäällikkö, julkinen sektori, avainasiakkaat 040 722 8469 marita.hameenoja@netum.fi
Ari Pulkkinen Johtava konsultti, Integraatioratkaisut 040 500 5067 ari.pulkkinen@netum.fi

Konsernihallinto

Matti Mujunen Toimitusjohtaja, Netum Oy 0400 476 401 matti.mujunen@netum.fi
Tero Nummijärvi Toimitusjohtaja, Netum Integrations Oy 040 561 0120 tero.nummijarvi@netum.fi
Altti Raali Toimitusjohtaja, Cerion Solutions Oy 040 557 3047 altti.raali@netum.fi
Pekka Levänen Talousjohtaja 040 700 0696 pekka.levanen@netum.fi
Liina Kangas Hallintopäällikkö, HR & markkinointi 040 701 1242 liina.kangas@netum.fi

Toimipisteet

TAMPERE
Yliopistonkatu 58 B
33100 Tampere

TAMPERE
Sumeliuksenkatu 18 B
33100 Tampere

HELSINKI
Kansakoulukatu 1 B
00100 Helsinki

PORI
Valtakatu 6
28100 Pori

TURKU
Läntinen Rantakatu 53 A
20100 Turku

JYVÄSKYLÄ
c/o Crazy Town
Kauppakatu 39
40100 Jyväskylä

HÄMEENLINNA
Innopark,
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

Laskutustiedot

Laskutusohje Netum Oy ›

Verkkolaskuosoite: 003711005392
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003711005392
Y-tunnus: 1100539-2

Laskutusohje Netum Integrations Oy ›

Verkkolaskuosoite: 003719200387
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003719200387
Y-tunnus: 1920038-7

Laskutusohje Netum Group Oyj ›

Verkkolaskuosoite: 003728040215
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003728040215
Y-tunnus: 2804021-5

Laskutusohje Netum Service Channel Oy ›

Verkkolaskuosoite: 003722337819
Verkkolaskuoperaattori:
Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003722337819
Y-tunnus: 2233781-9

Ota yhteyttä





    Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:


    Sivustomme tietosuojaseloste, uutiskirjeen ja tiedotetilauksen tietosuojaseloste