Yhteystiedot

Myynti

Sami Rantanen Johtaja, myynti ja asiakkuudet 040 772 2920 sami.rantanen@netum.fi
Mari Helenius Asiakkuusjohtaja, koulutusala 050 564 4266 mari.helenius@netum.fi
Topi Miettinen Bid Manager, julkinen sektori 040 1844356 topi.miettinen@netum.fi
Timo Kiiskinen Asiakkuusjohtaja, valtionhallinto 0400 314 469 timo.kiiskinen@netum.fi
Marita Hämeenoja Asiakkuusjohtaja, SoTe, hyvinvointialueet ja kunnat 040 722 8469 marita.hameenoja@netum.fi
Henrikki Kemppainen Sales Executive, data ja analytiikka 040 821 9628 henrikki.kemppainen@netum.fi
Petri Oinonen Asiakkuusjohtaja, yksityinen sektori 050 597 6075 petri.oinonen@netum.fi
Eija Mattsson Sales Executive, kyberturvallisuus 0400 501 496 eija.mattsson@netum.fi

Konsernihallinto

Matti Mujunen Toimitusjohtaja, CEO, Netum Group Oyj 0400 476 401 matti.mujunen@netum.fi
Juha-Pekka Leskinen Johtaja, kumppanuudet, Netum Group Oyj 050 384 3997 juha-pekka.leskinen@netum.fi
Altti Raali Toimitusjohtaja, CEO, Netum Oy 040 557 3047 altti.raali@netum.fi
Kimmo Koivisto IT- ja turvallisuusjohtaja, Netum Group Oyj - kimmo.koivisto@netum.fi
Mari Ala-Sorvari Talousjohtaja, Netum Group Oyj 050 494 9930 mari.ala-sorvari@netum.fi
Sari Koutonen Tietoturvapäällikkö, Netum Group Oyj - sari.koutonen@netum.fi
Liina Kangas HR- ja markkinointijohtaja, Netum Group Oyj 040 701 1242 liina.kangas@netum.fi

Toimipisteet

HELSINKI
Kansakoulukatu 1 B
00100 Helsinki

TAMPERE
Yliopistonkatu 58 B
33100 Tampere

TAMPERE
Sumeliuksenkatu 18 B
33100 Tampere

TURKU
Läntinen Rantakatu 53 A
20100 Turku

PORI
Valtakatu 6
28100 Pori

JYVÄSKYLÄ
Kauppakatu 31
40100 Jyväskylä

HÄMEENLINNA
Innopark,
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

KUOPIO
c/o Studyo Oy
Puijonkatu 29 B 14
70100 Kuopio

OULU
c/o Buutti Oy
Teknologiantie 2 B 6
90590 Oulu

Laskutustiedot

Laskutusohje Netum Group Oyj

Verkkolaskuosoite: 003728040215
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003728040215
Y-tunnus: 2804021-5

Laskutusohje Netum Oy

Verkkolaskuosoite: 003711005392
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003711005392
Y-tunnus: 1100539-2

 

Laskutusohje Netum Service Channel Oy

Verkkolaskuosoite: 003722337819
Verkkolaskuoperaattori:
Apix Messaging Oy (003723327487)
OVT-tunnus: 003722337819
Y-tunnus: 2233781-9

Ota yhteyttä





    Olen kiinnostunut seuraavista palveluista:


    Sivustomme tietosuojaseloste, uutiskirjeen ja tiedotetilauksen tietosuojaseloste